Chcesz zmienić kolor swoich włosów? Farbowanie im nie służy i znacznie osłabia? Wypróbuj naturalną hennę, dzięki której włosy nabiorą nowego koloru, ale nie stracą połysku. Czy rzeczywiście można farbować włosy bez szkodzenia im? Dlaczego henna jest lepsza od tradycyjnych farb?

girl-2Popularne farby przepełnione są środkami, które powodują osłabienie i łamliwość włosów, a nawet rozdwajanie końcówek. Ich regularne stosowanie może sprawić, że włosy będą suche i bez połysku. Na działanie czynników chemicznych szczególnie narażone są włosy o jasnych odcieniach. Blondynki często są posiadaczkami cienkich włosów. Stosowanie farb dodatkowo pogarsza ich kondycję. Na szczęście istnieje henna do włosów blond. Dzięki niej bez obaw można zmieniać kolor włosów.

Henna do włosów blond stworzona jest na bazie naturalnych składników. W jej składzie dominują zioła. Naturalne barwniki wnikają we włosy, wiążą się z budującą je keratyną i powodują zmianę koloru bez uszkodzenia włókien. W zwykłych farbach mnóstwo jest chemicznych środków. Syntetyczne barwniki, utleniacze, konserwatory, sztuczne aromaty i substancje zapachowe to tylko niektóre ze składników farb do włosów. Im więcej chemii tym bardziej szkodliwy jest produkt. Henna to świetna alternatywa dla farb. Dzięki niej można otrzymać tak samo wyrazisty kolor bez niszczenia struktury włosa. Jest dobra także dla kobiet, które od lat używają farb. Pomoże zachować kolor i poprawić kondycję włosów. Tutaj znajdziesz więcej informacji.